JA Decor - шаблон joomla Книги

Firma FENSTERPLAST, s.r.o. zabezpečuje kompletnú dodávku, montáž a servis plastových okien, dverí, hliníkových dverí, žalúzií, sieťok proti hmyzu, parapetov, atď.

FENSTERPLAST, s.r.o. ponúka vonkajšie hliníkové parapety ohýbané, ktoré sú vyrobené z chromatovaného hliníkového plechu, chráneného fóliou proti mechanickému poškodeniu. Na hliníkové parapety sa dodávajú polyetylénové plastové krytky.

Naše plastové okná spĺňajú vysoké nároky na kvalitu a funkčnosť, ale pritom neprevetrajú vašu peňaženku. Najmodernejšie technológie výrobného závodu zaisťujú precíznosť prevedenia a tým aj ich budúci bezproblémový chod. Vďaka priamej distribúcii a zabezpečovaniu trvalej dostupnosti najbežnejších typov okien na sklade získava zákazník výhodu bezkonkurenčne nízkej ceny a súčasne rýchleho dodania.

Parapety

Vonkajšie hliníkové parapety sú dodávané v rozmeroch:

Hrúbka 1mm, maximálna dĺžka bez napájania 4.000mm, sírka od 50-340mm

Vnútorné parapetné dosky ponúka FENSTERPLAST, s.r.o. z vodovzdornej drevotriesky. Povrchová úprava drevotrieskových parapet je vrchná vrstva CPL laminát 0,7mm, spodná vrstva protiťažná lakovaná (impregnovaná) fólia a zadná hrana je ukončená laminátom.

Vnútorné drevotrieskové parapety sú dodávané v rozmeroch:

Hrúbka 19mm (celková s nosom 36mm), dĺžka 4.080mm, sírky: 150, 200, 250, 300, 350, 400, 500 mm, plus je možné objednať aj atypické rozmery.

Farebné úpravy:

Vonkajšie parapetné dosky sa dodávajú štandartne v bielom a hnedom prevedení, no je možné ich striekať na všetky odtiene RAL. Vnútorné parapetné dosky sa dodávajú v týchto povrchových úpravách:

Žalúzie

Žalúzie špeciálne určené do okien s izolačným dvojsklom. Dokážu nielen vytvoriť príjemný tieň, ale chránia Vás pred nežiadúcimi pohľadmi. Vyznačujú sa neviditeľným systémom upevnenia, ktorý zaručuje dokonalú harmóniu okna a žalúzie. Široký výber farieb profilov a lamiel uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka. Sú nenáročné na obsluhu a údržbu. Naklápanie a spúšťanie lamiel sa prevádza pomocou elegantnej retiazky. Žalúzie sa udržiavajú tak, že po preklopení sa lamely poutierajú suchou prachovkou.

Sieťky

Takisto sieťky proti hmyzu patria k spríjemneniu života. Firma vyrába všetky druhy sieťok/pevné,navíjacie aj otvárave na balkon/