JA Decor - шаблон joomla Книги

Zabezpečujeme komplexné zateplenie rodinných domov, budov, bytových domov a panelákov.Tepelnoizolačné systémy Baumit sú moderné, kontaktné tepelnoizolačné systémy, ktoré vychádzajú z najnovších poznatkov tepelnej techniky a stavebnej fyziky. V súčasnosti Baumit ponúka zákazníkom tri ucelené certifikované tepelnoizolačné systémy, ktoré sa navzájom odlišujú materiálmi na lepenie a stierkovanie izolantov a tiež odporúčanými povrchovými úpravami. Spája ich však podstatné - vysoká kvalita a garantované vlastnosti.

Firma FENSTERPLAST, s.r.o. zabezpečuje kompletnú dodávku, montáž a servis plastových okien, dverí, hliníkových dverí, žalúzií, sieťok proti hmyzu, parapetov, atď.

FENSTERPLAST, s.r.o. ponúka vonkajšie hliníkové parapety ohýbané, ktoré sú vyrobené z chromatovaného hliníkového plechu, chráneného fóliou proti mechanickému poškodeniu. Na hliníkové parapety sa dodávajú polyetylénové plastové krytky.

Dvere sú významným prvkom každej komerčnej alebo rezidenčnej budovy. Spájajú funkčnosť s estetikou aj s odkazom na bezpečnosť. Originálny dizajn, kvalitné materiálové prevedenie, moderné alebo klasické vzory. Farebné prevedenie dverí v štandardných a v metalických farbách alebo v odtieňoch drevodekoru. Výber typov dverí v bezpečnostnom prevedení so 14 alebo 18 bodovým zamykaním.