JA Decor - шаблон joomla Книги
ClientGAVAPLAST
Locationwww.gavaplast.sk
Category
Year

Plastové dverné výplne 

Patria medzi najpredávanejšie dverné výplne a ich výhodou je hlavne cenová dostupnosť. Oproti HPL výplniam ich je možné formovať do rôznych tvarov od rustikálnych po moderný dizajn, z ktorých si dokáže vybrať naozaj každý. Ich použitie je určené prevažne do rodinných domov. Novinkou pri plastových výplniach sú tzv. studené plasty (nie ABS materiál), ktoré v kombinácii so studenou fóliou je možné inštalovať aj na slnečnejšie exponované miesta. 

HPL dverné výplne

Tieto výplne sú tvrdšie a stabilnejšie ako plastové výplne a takisto sú k dispozícii v širšej škále farebných odtieňov. HPL plasty nepodliehajú deformáciám, preto ich nie je nevyhnutné vystužovať studenými jadrami, možno ich však komponovať na materiály s lepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami. Ďalšou ich výhodou je moderný dizajn jednotlivých vyhotovení, ktorý sa prispôsobí azda každému typu rodinného domu. Používajú sa predovšetkým do rodinných domov ako aj do obchodných priestorov, prípadne obytných domov.

Hliníkové dverné výplne

Hliníkové dvere garantujú vysokú mieru pohodlia, bezpečnosti, vzhľadu a elegancie. Takisto vyhovujú náročným požiadavkám z hľadiska tepelnej a akustickej izolácie. Ide o zliatinu hliníka a horčíka, čo zabezpečuje nízku hmotnosť pri zachovaní vysokej pevnosti. Hlavnou výhodou týchto výplní je nadčasový dizajn a možnosť použitia akejkoľvek farebnej škály podľa vzorkovníka RAL. V čase, keď je teplo veľmi vzácne sa firma GAVAplast rozhodla zaviesť nové štandardy dverných hrúbok. Doteraz používané 24 mm jadrá sa nahradili 34 a 36 mm jadrami, čo v konečnom dôsledku predstavuje úsporu tepla o 50 %. Väčšina predajcov okien ponúka čo najhrubšie sklá, žiaľ, pri ponuke dverí zabúdajú na to, že dverná výplň je takisto veľká plocha, cez ktorú dochádza k nezanedbateľnému úniku tepla. Na záver netreba zabudnúť na bezpečnosť, ktorá má zásadný význam. Každú dvernú výplň možno preto osadiť oceľovou platňou, ktorá zvyšuje bezpečnosť domu. Firma GAVAplast ponúka trinásť rokov skúseností podložených vlastnými inováciami a technologickým vývojom v oblasti dverných výplní. Dverné výplne zakúpené od slovenského výrobcu takejto kvality vzbudzujú dôveru u koncového zákazníka a zároveň podporujú výrobu a predaj slo - venských produktov.

www.gavaplast.sk

Produkty

Ubezpečujeme vás, že kúpou našich produktov získate tú najkvalitnejšiu a najmodernejšiu technológiu, ktorá nesklame a obohatí váš pracovný i súkromný život. Na všetky vaše otázky vám radi odpovieme!

Viac
Viac

Dverné výplne

GAVAplast, meno, ktoré neodmysliteľne patrí k slovenskému trhu už viac ako trinásť rokov, prináša...

Viac

Hliníkové dvere ALUMINCO

Dvere sú významným prvkom každej komerčnej alebo rezidenčnej budovy. Spájajú funkčnosť s estetikou aj s...

Viac

Profily GEALAN

Profilové systémy GEALAN Vám ponúkajú možnosť vybrať si okná a dvere presne podľa Vašich...